Bota

E rëndë! Të shtëna me armë pranë shkollës, një i plagosur në Londër

Mediat e huaja, kanë bërë me dije se 27-vjeçari po lufton për jetën, pas një incidenti me të shtëna me armë ndodhi jashtë një shkolle fillore.
Featured image of article: E rëndë! Të shtëna me armë pranë shkollës, një i plagosur në Londër Pamje nga vendi i ngjarjes

LONDËR– Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mbrëmjen e sotme në Londër pasi një i ri është plagosur në ambientet e jashtme të një shkolle në Londër.

Mediat e huaja, kanë bërë me dije se 27-vjeçari po lufton për jetën, pas një incidenti me të shtëna me armë ndodhi jashtë një shkolle fillore.

Pamje nga vendi i ngjarjes

Ngjarja ndodhi në Bermontsey ndërsa studentët në shkollë po ndiqnin mësimet e tyre normalisht. Ai u transportua në spital me helikopter, ndërsa sipas ai është plagosur rëndë dhe “jeta e tij është në rrezik”. Deri më tani ende nuk dihen shkaqet e sulmit dhe bëhet me dije se nuk ka të arrestuar.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Burimi: Thesun

(A.k.dosja.al)

Etiketa:

Shto Koment