Bota

E rëndë/ Nëna hedh në kosh foshnjën e sapolindur (VD)

Një nënë në Tajlandën ka hedhur në koshin e plehrave fëmijën e saj.
Featured image of article: E rëndë/ Nëna hedh në kosh foshnjën e sapolindur (VD) Momenti kur gruaja hedh foshnjën në koshin e plehrave

Tajlandë- Veprim shumë i rëndë teksa e shikon dhe fatkeqësisht është real. Një nënë në Tajlandë ka braktisur në koshin e plehrave fëmijën e saj foshnjë.

Sipas “Daily Mail” gruaja 29-vjeçe e identifikuar si Waraporn kishte sjellë në jetë foshnjën në apartamentin e saj në Samut Prakan, por menjëherë kishte vendosur që ta braktisë.

Kamerat e sigurisë kanë filmuar gruan duke ndalur motoçikletën në skaj të rrugës, dhe më pas braktis  në koshin e mbeturinave foshnjën e porsalindur.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

J.V/Dosja.al

Shto Koment