Bota

E rëndë në SHBA/ Po kalonte rrugën me të bijën, ekzekutohet 29-vjeçari në mes të ditës, dyshohet për konflikt personal 

VIDEO
Pamjet e publikuara nga mediat e huaja tregohet se burri mbante në dorë të bijën 6-vjeçe, kur burri i identifikuar si Anthony Robinson, 29-vjeç, është qëlluar për vdekje në momentin që po kalonte vizat e bardha.
Featured image of article: E rëndë në SHBA/ Po kalonte rrugën me të bijën, ekzekutohet 29-vjeçari në mes të ditës, dyshohet për konflikt personal  Pamje nga ngjarja

SHBA- Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në SHBA ku një person në SHBA është ekzekutuar në një mënyrë tmerruese në   teksa ishte së bashku me të bijën e mitur.

Pamjet e publikuara nga mediat e huaja tregohet se burri mbante në dorë të bijën 6-vjeçe, kur burri i identifikuar si Anthony Robinson, 29-vjeç, është qëlluar për vdekje në momentin që po kalonte vizat e bardha.

Sipas pamjeve shihet se si një makinë e zezë afrohet, burri që ndodhej brenda makinës nxjerr pistoletën dhe qëllon disa herë mbi 29-vjeçarin duke e lënë të vdekur në vend, ndërsa e bija e tmerruar nga kjo skenë shihet duke vrapuar.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Dyshohet se Anthony  ishte në konflikt me personin që ndodhej brenda saj por arsyeja ende nuk dihet. Raportohet se policia ka nisur një hetim për të bërë të mundur arrestimin e autorit.

(A.K.Dosja.al)

Etiketa:

Shto Koment