Rajoni

E rëndë në Prishtinë! Gjendet e pajetë një grua në shtëpi, nisin hetimet, çfarë dihet deri më tani

Sipas Policisë së Kosovës, viktima jetonte e vetme dhe është gjetur pa shenja jete në shtëpinë e saj pa shenja dhune.
Featured image of article: E rëndë në Prishtinë! Gjendet e pajetë një grua në shtëpi, nisin hetimet, çfarë dihet deri më tani Foto ilustruese

KOSOVË– Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Prishtinë, ku rreth orës 12:10 një grua është gjetur një grua e vdekur. Nga ana e mediave vendase nuk janë bërë me dije detaje nga identiteti i të resë. 

Sipas Policisë së Kosovës, viktima jetonte e vetme dhe është gjetur pa shenja jete në shtëpinë e saj pa shenja dhune. Grupi hetimor ka mbërritur në vendin e ngjarjes dhe ka nisur punën për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Trupi i të ndjerës është dërguar në morgun e Prishtinës, ku edhe po i bëhet autopsia për të zbuluar shkaqet e vdekjes. 

(k.m/dosja.al)

Shto Koment