Aktualitet

E RËNDË në Korçë! Makina e policisë përplas për vdekje këmbësorin

Mësohet se ka qenë një automjet policie që ka përplasur këmbësorin, në momentin që ky i fundit ka qenë duke kaluar rrugën. Si pasojë e përplasjes dhe e plagëve të marra, qytetari ka ndërruar jetë në vend.
Featured image of article: E RËNDË në Korçë! Makina e policisë përplas për vdekje këmbësorin Foto Ilustruese

KORÇË– Një person ka ndërruar jetë si pasojë e një aksidenti automobilistik. Policia njofton se ngjarja e rëndë ka ndodhur mbrëmjen e sotme në Pogradec, në aksin rrugor Korcë – Maliq, në afërsi të fshatit Çiflig.

Mësohet se ka qenë një automjet policie që ka përplasur këmbësorin, në momentin që ky i fundit ka qenë duke kaluar rrugën. Si pasojë e përplasjes dhe e plagëve të marra, qytetari ka ndërruar jetë në vend.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Paraprakisht raportohet se viktima Bajram Zyberi ka qenë duke ecur në rrugë në gjendje të pakontrolluar pasi ka qenë i dehur.

(f.m/Dosja.al)

Shto Koment