Aktualitet

E rëndë në Itali,shqiptari përplas për vdekje të riun (Foto+Video)

Një shofer shqiptar që drejtonte kamionin e punës në Itali, ka përplasur për vdekje në kryqëzim një të ri që po ecte me motor .
Featured image of article: E rëndë në Itali,shqiptari përplas për vdekje të riun (Foto+Video) Foto nga aksidenti në Itali

ITALI- Mëngjesin e sotëm rreth orës 8, një shqiptar ka përplasur për  vdekje të riun italian në Volpiano të Italisë.

Shqiptari ishte shofer kamioni, dhe në momentin kur është përplasur me motorin me targa BMW XR1100 u përplas në kryqëzim duke shkaktuar  vdekjen e të riut italian.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Përplasja ka qenë tejet e rëndë, ku pavarësisht se shoferi shqiptar është munduar të freniojë, aksidenti ka përfunduar tragjikisht për italianin.

A.C/Dosja.al

Shto Koment