Aktualitet

E RËNDË në Greqi/ 76-vjeçari shqiptar ngacmonte seksualisht 4 mbesat e tij, si u zbulua ngjarja

Gjithçka nisi nga sjellja e dyshimtë e vajzave, të cilat nuk pranonin më që të takoheshin me gjyshin e tyre.
Featured image of article: E RËNDË në Greqi/ 76-vjeçari shqiptar ngacmonte seksualisht 4 mbesat e tij, si u zbulua ngjarja Foto ilustruese

GREQI– Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Selanik të Greqisë, ku një 76-vjeçar është arrestuar pasi akuzohej se ka ngacmuar 4 mbesat e tij.

Gjithçka nisi nga sjellja e dyshimtë e vajzave, të cilat nuk pranonin më që të takoheshin me gjyshin e tyre.

Ai akuzohet se ngacmonte seksualisht katër mbesat e tij; përkatësisht 16, 12 dhe dy binjaket e tjera nga 9 vjeçe.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

I moshuari është denoncuar nga familjarët, ndërsa mbesat janë marrë në pyetje me prezencën e një psikologeje.

Marrë nga Policenews.eu

Shto Koment