Aktualitet

E rëndë në Durrës/ 10-vjeçari nga Kosova mbytet në pishinë

Mësohet se viktima është 10-vjeçari me iniciale E.T.
Featured image of article: E rëndë në Durrës/ 10-vjeçari nga Kosova mbytet në pishinë Foto ilustruese

DURRËS- Mbytet në një pishinë në Durrës një 10-vjeçar nga Kosova. Policia bën me dije se ngjarja e rëndë ka ndodhur mesditën e sotme në një pishinë në lagjen 13 në Durrës, ku viktima  E.T ishte duke u larë.

Njoftimi i Policisë:

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Policia bën me dije se sot, më datë 12.08.2020, rreth orës 12:40, në lagjen nr.13, Plazh, Durrës, shtetasi kosovar E.T., 10 vjeç, dyshohet se është mbytur duke u larë në pishinë, e për pasojë ka ndërruar jetë. Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e ngjarjes.

J.V/Dosja.al 

Shto Koment