Aktualitet

E rëndë në Berat/ Makina e OSHEE-së përplaset kokë më kokë me Benz-in tek Ura Vajgurore, tre të plagosur

VIDEO
Ngjarja ka ndodhur në aksin nacional Berat-Urë Vajgurore, në fshatin Moravë, mesditën e sotme. Mësohet se mjeti tip “Benz 250” është përplasur me mjetin e OSHEE-së duke përfunduar të shkatërruar.
Featured image of article: E rëndë në Berat/ Makina e OSHEE-së përplaset kokë më kokë me Benz-in tek Ura Vajgurore, tre të plagosur Foto nga aksidenti

BERAT– Tre persona kanë mbetur të plagosur si pasojë e një aksidenti  automobilistik. Ngjarja ka ndodhur në aksin nacional Berat-Urë Vajgurore, në fshatin Moravë, mesditën e sotme. Mësohet se mjeti tip “Benz 250” është përplasur me mjetin e OSHEE-së duke përfunduar të shkatërruar.

Si pasojë e përplasjes 3 persona janë plagosur. Ata janë transportuar në spital në gjendje të rëndë për jetën. Në vendngjarje kanë mbërritur forca të shumta policie dhe është ngritur një grup hetimor.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Ende nuk dihen shkaqet e ngjarjes, ndërkohë që dyshohet se mund të ketë qenë shpejtësia me të cilën po udhëtonin makinat.

(f.m/dosja.al)

Shto Koment