Bota

E rëndë/ Vajza hedh të moshuarin nga autobusi, 75-vjeçari ndërron jetë, momenti i vrasjes (VD)

Një 25-vjeçare në Las Vegas ka vrarë një 75-vjeçar, teksa të dy ishin duke udhëtuar në një autobus.
Featured image of article: E rëndë/ Vajza hedh të moshuarin nga autobusi, 75-vjeçari ndërron jetë, momenti i vrasjes (VD) I moshuari përtokë

SHBA- Një 25-vjeçare në Las Vegas ka vrarë një 75-vjeçar, teksa të dy ishin duke udhëtuar në një autobus. Fillimisht 25 vjeçarja Cadesha Bishop është grindur me moshuarin pasi që ai ka kërkuar një vend për t’u ulur, por vajza nuk e ka pranuar këtë.

Pas dy stacioneve i moshuari tentoi të zbriste nga autobusi  dhe në këtë moment ajo e ka shtyrë të moshuarin, i cili ra përtokë.  Menjëherë ai humbi jetëbn.

Sipas mediave amerikane 25-vjeçarja Cadesha Bishop akuzohet për vrasjen e të moshuarit dhe është arrestuar.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Burimi:nbcnews

J.V/Dosja.al

Shto Koment