Rajoni

E rëndë/ 21-vjeçari shqiptar në Itali dhunon gruan e tij shtatzënë, arrestohet nga policia

Sipas mediave fqinje, bëhet e ditur se një 21-vjeçar shqiptarm emri i të cilit nuk bëhet me dije, ka goditur me shkelma dhe shpulla bashkëshorten e tij, gjithashtu shqiptare, për motive të dobëta.
Featured image of article: E rëndë/ 21-vjeçari shqiptar në Itali dhunon gruan e tij shtatzënë, arrestohet nga policia Foto ilustuese

KOSOVË- Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Itali, ku një shqiptar ka ushtuar dhunë ndaj gruas së tij, e cila ka qenë shtatzënë.

Sipas mediave fqinje, bëhet e ditur se një 21-vjeçar shqiptarm emri i të cilit nuk bëhet me dije, ka goditur me shkelma dhe shpulla bashkëshorten e tij, gjithashtu shqiptare, për motive të dobëta.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Sakaq, pas plagëve të marra nga dhuna e ushtruar, bashkëshortja u dërgua në Spitalin e Modenas, ku ende nuk dihet gjendja e saj shëndetësore, ndërsa 21-vjeçari është arrestuar.

(k.a/dosja.al)

Shto Koment