ShowbizSport

E quajti idiot, komentatorja sportive s’ndalet për futbollistin: Të bëhët burrë, jo t’më dërgojë motrën

Qëndresa Krelani ka thumbuar përsëri futbollistin Edon Zhegrova, pasi ky i fundit e quajti gjest i ulët atë që komentatorja sportive kishte thënë live gjatë ndeshjes.
Featured image of article: E quajti idiot, komentatorja sportive s’ndalet për futbollistin: Të bëhët burrë, jo t’më dërgojë motrën Komentatorja sportive, Qëndresa Krelani dhe futbollisti, Edon Zhegrova.

KOSOVË– Vazhdojnë përplasjet mes komentatores sportive, Qëndresa Krelani dhe futbollistit Edon Zhegrova. E ftuar në ‘Xing me Ermalin’ pak kohë më parë, Qëndresa komentoi një episod të sikletshëm.

Njëri nga futbollistët kosovar, komentatores i duket shumë mendjemadh, dhe ndërsa ai ka qenë duke performuar në fushën e futbollit në ndeshjen Kosovë- Danimarkë, nuk arriti të kapte një shanc të mirë për të bërë gol. Në këtë moment ka shpërthyer Qëndresa Krelani duke e ofenduar në transmetim direkt (Lexo këtu).

Futbollisti pas këtij episodi, ka reaguar në një intervistë në emisionin “N’drrimi i natës”.

“Është shumë e ulët që një femër të shprehet ashtu”,– ka thënë futbollisti Edon Zhegrova.

Por, s’ka zgjatur shumë dhe ka shpërthyer motra e Flaka Krelanit, moderatorja Qëndresa Krelani për “Sport Shoë”:

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

“Duhet të bërë burrë dhe të jetë para meje, jo të më dërgojë motrën. Tani vetëm Vedat i Stupcave ka ngelur pa më shkruar për të…,”– është shprehur Qëndresa Krelani.

Tani presim një tjetër reagim të futbollistit, Edon Zhegrova!       

(R.L/Dosja.al)

 

Shto Koment