Showbiz

E quajti gojëshqyer dhe pab*ths, pasi e shau në komente, Robert Berisha i bën të papriturën Elton Ilirjanit, reagon menjëherë pas ofendimeve

Robert Berisha i ka bërë blok në Instagram Elton Ilirjanit. Biznesmeni gay ka publikuar një foto të profilit të rrjetit të këngëtarit duke e ironizuar për veprimin e tij.
Featured image of article: E quajti gojëshqyer dhe pab*ths, pasi e shau në komente, Robert Berisha i bën të papriturën Elton Ilirjanit, reagon menjëherë pas ofendimeve Robert Berisha dhe Elton Ilirjani

TIRANË– Pas sherrit që nisi në komentin e një fotoje, këngëtari Robert Berisha e ka bllokuar biznesmenin Elton Ilirjanin nga rrjetet e tij sociale. (Lexo këtu)

Biznesmeni gay ka publikuar një foto të profilit të rrjetit të këngëtarit duke e ironizuar për veprimin e tij.

“Aq pabyths është sa më ka bërë block pasi më ka sharë. Robreka Bëshurra,“-shkruan Ilirjani. 

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al
Postimi i Elton Ilirjanit

Sherri mes tyre nisi pasi Berisha i ka bërë replikë në komentin që biznesmeni ka uruar Arilena Arën për fitoren e Festivalit të 58 të RTSh-së.

Dy ditë më parë u finalizua Festivali i 58 i Këngës në RTSh, që fitua nga Arilena Ara me baladën “Shaj”, e cila do të përfaqësojë Shqipërinë në Eurovizion. Në këtë festival Arilena e mori kupën nga Jonida Maliqi, e cila ishte fituese e të njëjtit çmim, një vit më pare, ndërsa Elvana Gjata me këngën ritmike “Me tana”, zuri vendin e dytë. Kjo ndarje ka hapur shumë polemika.

>(k.m/dosja.al)

Shto Koment