Virale

E qëllishme apo jo? Rama ‘nxjerr’ gishtin e mesit gjatë konferencës për negociatat (FOTO)

Një foto e shkrepur nga LSA ka bërë bujë në rrjet, ku Rama duke me gishtin e mesit. Sigurisht që nuk një gjest i qëllimshëm, por ka shkaktuar polemika pas ambasadorit Berndt Boschardt. 
Featured image of article: E qëllishme apo jo? Rama ‘nxjerr’ gishtin e mesit gjatë konferencës për negociatat (FOTO) Edi Rama

TIRANË– Kryeministri Edi Rama ka mbajtur një konferencë për shtyp ku edhe ka folur për dështimin e negociatave, historinë e Alvin Berishës dhe shifrat e azilkërkuesve.

Një foto e shkrepur nga LSA ka bërë bujë në rrjet, ku Rama duket me gishtin e mesit. Sigurisht që nuk një gjest i qëllimshëm, por ka shkaktuar polemika pas ambasadorit Berndt Boschardt. 

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al
Edi Rama

Ambasadori i OSBE ofendoi protestuesit e “Astirit” teksa po kalonte tek Drejtoria e Policisë, i shoqëruar nga një vajzë e re. Borchardt, kaloi aty në momentin kur protestuesit bënin thirrje: Rama ik, Rama ik.

(k.m/dosja.al)

Një Koment në “E qëllishme apo jo? Rama ‘nxjerr’ gishtin e mesit gjatë konferencës për negociatat (FOTO)

  1. Ju lutem vini folje ne disa fjali sepse mungon. Kur e lexova m’u duk sikur e kishte shkruar Carlo Bollino (italian qe pretendon se flet shqip). Por, nje portal shqiptar?!

Shto Koment