Politike

E publikon me foto, Berisha: Rrahman Rraja ka bërë vilë në Parkun Kombëtar të Qafshtamës, kujt ia bleu tokën ky, shtetit të krimit?

Në një status në Facebook, Berisha shkruan se deputeti Rrahman Rraja ka ndërtuar një vilë në një tokë në zonën e mbrojtur të Parkut Kombëtar të Qafshtamës.
Featured image of article: E publikon me foto, Berisha: Rrahman Rraja ka bërë vilë në Parkun Kombëtar të Qafshtamës, kujt ia bleu tokën ky, shtetit të krimit? Rrahman Rraja dhe banesa

TIRANË– Ish-kryeministri Sali Berisha ka publikuar një tjetër denoncim në rrjetet sociale. Në një status në Facebook, Berisha shkruan se deputeti Rrahman Rraja ka ndërtuar një vilë në një tokë në zonën e mbrojtur të Parkut Kombëtar të Qafshtamës.

Krah denoncimit shihet që është publikuar edhe fotoja e vilës që sipas Berishës ka Rraja.

Denoncimi i plotë:

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Denoncon vilen e Rrahman Rrajes ne parkun kombetar te Qaf Shtames! Lexoni mesazhin dhe shikoni foton e qytetarit dixhital. Sb Pershendetje doktorr sali berisha ku morri kete toke rrafman rraja qe beri vile ne parkun komtrare qafshtame mos ja ka lene babai trashigimije apo ka vjedh token se eshte ne pushter Rrahman Rraja si eh beri kete shpije ai ne qafshtame kujt ja blejti token shtet i krimit qeferija hajduve eh te lutem anonim se na bejne keq keto pisat do te coj dhe foto me vone te tije duke bere lista eh votave.

(f.m/dosja.al)

Shto Koment