Showbiz

E pranuan hapur lidhjen e tyre, Jonida Maliqi rrëfen historinë e saj të dashurisë, si u njoh me Romeon

Jonida Maliqi ka treguar se partnerin e saj, Romeo Veshaj është njohur në Televizion.
Featured image of article: E pranuan hapur lidhjen e tyre, Jonida Maliqi rrëfen historinë e saj të dashurisë, si u njoh me Romeon Jonida Maliqi dhe Romeo Veshaj

TIRANË- Këngëtarja Jonida Maliqi dhe aktori i njohur i humorit, Romeo Veshaj, po shijojnë prej disa muajsh lidhjen e tyre të dashurisë.

Jonida Maliqi është një ndër emrat më të përfolur të muzikës shqiptare që prej kohësh ka qenë kryefjala e mediave rozë, për shkak të lidhjes së saj  me aktorin e humorit, Romeo  Veshaj.

Ata të dy tashmë e kanë pranuar hapur lidhjen e tyre.  E lidhja e tyre ka ngjallur kuriozietet edhe tek fansat, ku sëfundmi në një intervistë për “Class” kanë kërkua të dinë se ku është njohur me Romeon.

“Ku je njohur me Romeon?”- është pyetja e ndjekësit.

“Në televizion”- është përgjigjur këngëtarja.

E sigurisht që kjo dihej se  dyshja është njohur në Televizion pasi të dy  janë  personazhe publikë, dhe herë  pas here, pjesë të ekranit.

A.C/Dosja.al

Shto Koment