Showbiz

‘E pive jetën me një kupë’/ Hidhërim në familjen e Dojna Memës, moderatores i shuhet babai, publikon dedikimin përlotës (VD)

Moderatorja ka zgjedhur të publikojë një video në Instagram ku përmblidhen të gjitha momentet gazmore të Dojnës me të atin dhe shihet se si i ndjeri Bujar Mema e jetonte jetën plot adrenalinë
Featured image of article: ‘E pive jetën me një kupë’/ Hidhërim në familjen e Dojna Memës, moderatores i shuhet babai, publikon dedikimin përlotës (VD) Dojna Mema
Përditësuar:

TIRANË– Familja e moderatores Dojna Mema është në zi, pasi babai i kësaj të fundit ka ndërruar jetë duke lënë pas një dhimbje të thellë. Lajmi i hidhur është bërë i ditur nga vetë Dojna me anë të një statusi në rrjetet sociale.

Moderatorja ka zgjedhur të publikojë një video në Instagram ku përmblidhen të gjitha momentet gazmore të Dojnës me të atin dhe shihet se si i ndjeri Bujar Mema e jetonte jetën plot adrenalinë.

 

View this post on Instagram

 

Nuk le asnje sekond pa jetuar plotesisht. Ndoshta prandaj ike kaq shpejt, e pive jeten me nje kupe! Per ata qe njohen Bujarin e Interpolit, ky eshte Babi i familjes. P.s : Ti e di, gjithmone bashke, gjithmone nje shpirt per kater.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

A post shared by Dojna Mema (@dojnamema) on

Nuk le asnje sekond pa jetuar plotesisht. Ndoshta prandaj ike kaq shpejt, e pive jeten me nje kupe!
Per ata qe njohen Bujarin e Interpolit, ky eshte Babi i familjes.
P.s : Ti e di, gjithmone bashke, gjithmone nje shpirt per kater,”- shkruan Dojna krahas videos.

Gjithsesi arsyeja që babai i moderatores ka ndërruar jetë në një moshë të re nuk dihet ende. Bujar Mema punonte prej 16 vitesh në Interpol në Tiranë.

(f.m/dosja.al)

Shto Koment