Virale

E pazakontë! Po udhëtonte drejt Turqisë, gruaja hap daljen emergjente dhe ulet në krahun e avionit, ja arsyeja që e detyroi të rrezikonte jetën

VIDEO
Sipas mediave të huaja, gruaja ka hapur daljen emergjente në avionin 'Boeing 737-86N' dhe ka dalë  'për të marrë pak ajër'. Ajo gjatë gjithë udhëtimit kishte qëndruar në krahun e avionit dhe për fat të mirë siç shihet edhe në fotot e publikuara gruaja është shëndoshë e mirë.
Featured image of article: E pazakontë! Po udhëtonte drejt Turqisë, gruaja hap daljen emergjente dhe ulet në krahun e avionit, ja arsyeja që e detyroi të rrezikonte jetën Aeroporti

TURQI- Një ngjarje e pazakontë ka ndodhur ditën e sotme në një avion që po udhëtonte drejt Turqisë, ku një grua ka dalë  dhe është ulur në krahun e avionit me të cilin po udhëtonte.

Sipas mediave të huaja, gruaja ka hapur daljen emergjente në avionin ‘Boeing 737-86N’ dhe ka dalë  ‘për të marrë pak ajër’. Ajo gjatë gjithë udhëtimit kishte qëndruar në krahun e avionit dhe për fat të mirë siç shihet edhe në fotot e publikuara gruaja është shëndoshë e mirë.

Menjëhërë pasi avioni ka bërë ulje emergjente, në aeroportin më të afërt duke qenë se drejtuesit kishin vënë re se gruja mund të ishte në rrezik, piloti ka thirrur policinë. Autoritetet policore e kanë marrë në pytje gruan por ajo nuk ishte në gjendje t’i shpjegonte policisë arsyen e sjelljes së saj përveç asaj duke i thënë se ishte shumë nxehtë.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

 

Më pas policia i ka marrë testin e drogës dhe të alkolit por ka rezultuar se gruaja ishte në gjendje normale.

(A.K.dosja.al)

Etiketa:

Një Koment në “E pazakontë! Po udhëtonte drejt Turqisë, gruaja hap daljen emergjente dhe ulet në krahun e avionit, ja arsyeja që e detyroi të rrezikonte jetën

  1. Avioni thjesht ka qënë në vënd qëndrim.Nuk kuptohet pse asnjë anëtarët e ekupazhit ska ndërhyrë menjëherë!!!

Shto Koment