BotaKuriozitete

E pazakontë! 50 vjeçarja habit me deklaratën: Më kanë rrëmbyer alienët 52 herë gjatë jetës sime

50-vjeçarja nga Bradford, e cila është gjyshe e dy fëmijëve ka pohuar se është rrëmbyer nga alienët më shumë se 52 herë në jetën e saj dhe si prove tregon disa shenja në trupin e saj.
Featured image of article: E pazakontë! 50 vjeçarja habit me deklaratën: Më kanë rrëmbyer alienët 52 herë gjatë jetës sime Foto ilustruese

BRITANI– Një 50-vjeçare nga Bradford pretendon se është rrëmbyer nga alienët më shumë se 52 herë në jetën e saj dhe si prove tregon disa shenja në trupin e saj.

Gruaja që është gjyshja e dy fëmijëve tha se takimi i saj i parë me jashtëtokësoret ndodhi kur ajo ishte vetëm gjashtë vjeç.

Gjyshja tregon se e ka mbajtur të fshehtë pjesën më të madhe të takimeve gjatë jetës së saj.

“Ka pasur disa reagime dhe njerëzit që më quajnë “të çmendur”, gjë që nuk është aspak e mirë, por unë gjithashtu mund ta kuptoj plotësisht pse njerëzit nuk besojnë nëse kurrë nuk kanë pasur vetë në eksperienca të tilla. Unë kam përjetuar 52 incidente paranormale. Edhe unë nuk mund t’i besoj historitë disa herë, kështu që nuk habitem kur të tjerët nuk më besojnë mua ose temën.”

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Ajo pretendon se është kthyer në shtëpi me një plagë trekëndëshi në fytyrë dhe shenja në krah por shton se pavarësisht përvojave të pazakonta, përpiqet të bëjë një jetë sa më normale të jetë e mundur.

“Gjithçka që mund të bëj është të vazhdoj si normale, përndryshe do të çmendesha.”, thotë ajo.

Gruaja 50-vjecare

(o.l./dosja.al)

Shto Koment