Showbiz

E paska kopjuar? Kënga e re e Feros e ngjashme me atë të reperes Rina Balaj, ironizojnë ndjekësit (FOTO)

Mjaft ndjekës e kanë kanë komplimentuar reperin për projektin e ri, por mes tyre kanë tërhequr vëmendjen edhe disa komente me akuza për kopjim.
Featured image of article: E paska kopjuar? Kënga e re e Feros e ngjashme me atë të reperes Rina Balaj, ironizojnë ndjekësit (FOTO) Fero dhe Rina Balaj

KOSOVË- Reperi nga Kosova, Fero, tre ditë më pare publikoi këngën e tij më të re të titulluar “Jom rrit”, e cila tashmë ka marrë mijëra klikime në Youtube.

Mjaft ndjekës e kanë kanë komplimentuar reperin për projektin e ri, por mes tyre kanë tërhequr vëmendjen edhe disa komente me akuza për kopjim.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al
Komentet e ndjekësve

Sipas ndjekësve, teksti i Feros është i njëjtë me atë të reperes Rina Balaj në këngën “Ashiqare”, të cilën e ka publikuar një vit më parë. Rina Balaj ende nuk ka reaguar, lidhur me këto komente akuzuese të  ndjekësve, por nga ana tjetër, as Fero nuk ka reaguar për këto komente në rrjetet sociale.

((a.m/dosja.al)

Etiketa:

Shto Koment