Virale

E paprecedentë! ‘Miss Serbia’ bën shqiponjën në Kosovë: Është formë respekti, e kam normale ta bëj (VD)

Miss Serbia ka bërë simbolin e shqiponjës me duar. Sipas saj, një gjest i tillë është formë respekti.
Featured image of article: E paprecedentë! ‘Miss Serbia’ bën shqiponjën në Kosovë: Është formë respekti, e kam normale ta bëj (VD) Miss Serbia bën shqiponjën

KOSOVË– Në evenimentin e ‘Miss Freedom of the World’ të organizuar në Kosovë kanë marrë pjesë vajza nga vendet e ndryshme të rajonit dhe me gjerë.

Por ajo që ka surprizuar ka qënë Miss Serbia, e cila ka bërë me duar simbolin e shqiponjës.

E pyetur se përse e kishte bëtë atë gjest në mes të mediave, që ishin mbledhur për të pasqyruar eventin, bukuroshja u përgjigj shkrut.

“Është formë respekti, për mua është normale ta bëj”,-është shprehur Miss Serbia.

Madje ajo nuk është ndalur këtu, Miss Serbia ka bërë foto po ashtu me shqiponjën me Miss Kosova dhe Shqipërinë.

(k.m/dosja.al)

Shto Koment