Virale

E PAPARË! Do mbani barkun nga të qeshurat, Checco Zalone bën këngë për të vaksinuarit, “historia” e dashurisë që lindi nga shenja në krah: Më pëlqen të kërcej me ty, o vajzë e imunizuar…

VIDEO
Fituesja e çmimit Oscar, 75 vjeç, luan rolin e pronares së një ferme, e cila i tregon rrugën aktorit italian.
Featured image of article: E PAPARË! Do mbani barkun nga të qeshurat, Checco Zalone bën këngë për të vaksinuarit, “historia” e dashurisë që lindi nga shenja në krah: Më pëlqen të kërcej me ty, o vajzë e imunizuar… Helen Mirren dhe Checco Zalone

ITALI– Aktorja angleze Helen Mirren ka bashkuar forcat me komedianin italian, Checco Zalone, për të motivuar skeptikët që të injektohen me vaksinat anti-COVID. Fituesja e çmimit Oscar, 75 vjeç, luan rolin e pronares së një ferme, e cila i tregon rrugën aktorit italian.

Por syri Zalones i kap shpatullën e saj të ekspozuar, ku dallohet shenja e vaksinës. Sapo merr përgjigjen pozitive, italiani i thur një këngë 75-vjeçares, refreni i të cilës është: Më pëlqen të kërcej me ty, O’Vacinada, ballë për ballë me këtë vajzë të vjetër të imunizuar!

Për më tepër ndiqni videon epike: 

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

(k.m/dosja.al)

Shto Koment