Bota

E pabesueshme/ Ish-lojtar i NFL-së lëpin gruan që t’i ngjisë koronavirusin

Mësohet se Jim Hill ka pasur një konflikt me bashkëshorten e tij, ku kjo e fundit ka treguar se është shtrirë në tokë për t’u mbrojtur nga ai duke qenë se ajo kishte menduar se bashkëshorti do ta godiste.
Featured image of article: E pabesueshme/ Ish-lojtar i NFL-së lëpin gruan që t’i ngjisë koronavirusin Jim Hill dhe lori lee
Përditësuar:

LAS VEGAS- Në Las Vegas ka ndodhur një ngjarje e pabesueshme pasi një një ish-lojtar i NFL-së ka lëpirë gruan e tij për t’i ngjitur qëllimisht koronavirusin, duke qenë se ai mendonte se ishte me sëmudjen vdekjeprurëse.

Mësohet se Jim Hill ka pasur një konflikt me bashkëshorten e tij, ku kjo e fundit ka treguar se është shtrirë në tokë për t’u mbrojtur nga ai duke qenë se ajo kishte menduar se bashkëshorti do ta godiste.

Por, ai e ka bërë nje veprim tjetër pasi e ka ngritur në këmbë gruan dhe  e ka vendosur pas muri, ku dhe i ka lëpirën fytyrën me qëllimin që t’i transmetonte virusin Covid-19.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Më pas gruaja e ka denoncuar ndërkohë gjykata ka vendosur një urdhër mbrojtjen për Lee dhe Hill s’mund t’i afrohet deri në përfundim të procesit gjyqësor.

Burimi:Marca

(A.K.Dosja.al)

Shto Koment