Virale

E pabesueshme/ Fëmija i porsalindur i heq maskën mjekut: Në të gjithë e duam një shenjë

Fëmija e ka kapur doktor Samer Cheaib prej maske dhe e ka tërhequr fortë duke u munduar që t'ja heqi.
Featured image of article: E pabesueshme/ Fëmija i porsalindur i heq maskën mjekut: Në të gjithë e duam një shenjë Fëmija i porsalindur

DUBAI- Një fëmijë i porsalindur ka bërë një veprim të pabesueshëm kur e ka marrë mjeku që asistoi në lindjen e tij. Fëmija e ka kapur doktor Samer Cheaib, prej maske dhe e ka tërhequr fortë duke u munduar që t’ja heqi. Ngjarja ka ndodhur në shtetin e Dubait në Emiratet e Bashkuara Arabe.

Foton e ka bërë vet doktor Cheaib në llogarinë e tij në Instagram duke shkruar se kjo është një shenjë që së shpejti duhet që ta heqim të gjithë maskën.

“Në të gjithë duam një shenjë se do t’i heqim së shpejti maskat.”

 

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al
View this post on Instagram

 

We all want sign are we going to take off the mask soon 🙏🏻 #instagram #goodnews #goodvibes #uae🇦🇪 #dubai #instagood #love #photooftheday #cute #babyboy #instmoment @dubaimediaoffice

A post shared by Dr Samer Cheaib د سامر شعيب (@dr.samercheaib) on


(I.A/dosja.al)

Shto Koment