AktualitetShowbiz

E ndihmuan të kalonte kufirin? DEKLARATA e Stresit, reperi falenderoi publikisht ‘bandën e 5-Majit’ nga arratia: Marjusi, Emiljano, krejt djemt më çun në Laç e masanej….

VIDEO
Vetë ky i fundit, i njohur si Stresi, nga arratia në intervistë ne parë për “Prive”, pasi u shpall në kërkim, falenderoi të gjithë djemtë që e kishin ndihmuar të kalonte kufirin dhe të shkonte në Kosovë.
Featured image of article: E ndihmuan të kalonte kufirin? DEKLARATA e Stresit, reperi falenderoi publikisht ‘bandën e 5-Majit’ nga arratia: Marjusi, Emiljano, krejt djemt më çun në Laç e masanej…. Stresi dhe Mehmet Qema

TIRANË– “Banda e 5 majit” që përgjaku Tiranën kishte lidhje të forta miqësie me reperin Arkimed Lushaj.

Vetë ky i fundit, i njohur si Stresi, nga arratia në intervistën e parë për “Prive”, pasi u shpall në kërkim, falenderoi të gjithë djemtë që e kishin ndihmuar të kalonte kufirin dhe të shkonte në Kosovë.

Më morën, më çun në Laç….e masanej….(qesh). Të gjithë çunat, Marjusin, Emiljanin, Damianin, të gjithë i përshëndes,”– thoshte Stresi.

Momenti pas minutës 02:00

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Këngëtari nuk përmend mbiemra, por emri Marjus është i njëjti me atë të autorit që vrau me armë zjarri mikun e tij Mehmet Qema. Gjithçka ndodhi pasi nisën lojën famëkeqe “ruleta ruse”.

(f.m/dosja.al)

Shto Koment