Aktualitet

E moshuara përlotet pak para vaksinimit: Sot kam ditëlindjen, ishalla më shohin fëmijët në Amerikë

Sot ajo feston përvjetorin e lindjes në këtë ditë ka zgjedhur të marrë vaksinën. Ajo përshëndeti nga kamerat fëmijët e saj jashtë shtetit dhe në atë moment u përlot.

TIRANË– Një e moshuar është përlotur ditën e sotme pak çaste pasi ka marrë dozën e parë të vaksinës në sheshin ‘Skënderbëj’.

Sot ajo feston përvjetorin e lindjes në këtë ditë ka zgjedhur të marrë vaksinën. Ajo përshëndeti nga kamerat fëmijët e saj jashtë shtetit dhe në atë moment u përlot.

Unë sot kam datëlindjen dhe do bëj vaksinën. Jam shumë e kënqur, Ishalla më dëgjojnë kalamajtë i kam në Amerikë dhe Kanada”, u shpreh ajo.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Sot është dita e dytë e vaksinimit masiv në Shqipëri. Pas vaksinimit të 11,478 personave në sheshin Skëndërbej, të tjerë të moshuar do të presin në radhë për të bërë vaksinën anti covid.

(kle.mu./dosja.al)

Shto Koment