Showbiz

E mbyllur në shtëpi nga COVID-19! Alketa Vejsiu mërzitet brenda katër mureve: F*ck Corona! E duam lirinë

Ajo shkruan se e do lirinë dhe se të gjithë paratë që do të mblidhen nga shitja e bluzave do të shkonin për të ndihmuar të gjithë njerëzit në nevojë.
Featured image of article: E mbyllur në shtëpi nga COVID-19! Alketa Vejsiu mërzitet brenda katër mureve: F*ck Corona! E duam lirinë Alketa Vejsiu

TIRANË– Moderatorja Alketa Vejsiu duket se është mërzitur nga kanatinimi në shtëpi nga koronavirusi. Vejsiu ka shpërndarë një foto ku në duan mban një bluzë në të vilën shkruhet: F*ck Corona!

Ajo shkruan se e do lirinë dhe se të gjithë paratë që do të mblidhen nga shitja e bluzave do të shkonin për të ndihmuar të gjithë njerëzit në nevojë.

F*ck Corona! Sepse e duam lirinë! Këmisha tona të reja “Qershinë e ëmbël” do të jenë në dispozicion në shitje në faqen e internetit www.shopclassav.com (DHOMA E BOTSIS). Paratë e mbledhura nga shitjet do të shkojnë për të ndihmuar kauzën e njerëzve në nevojë që janë duke luftuar për të mbijetuar në këto ditë të vështira!,“-shkruan moderatorja. 

 

View this post on Instagram

 

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

F❤️ck Corona! Because We Love Freedom! Our new T Shirts “Sweet Quarantine” will be availbale on sale tomorow on www.shopclassav.com ( WORLDWIDE DELIVERY). We designed the collection with @livimyftari The Money raised from sales will go to help the cause of people in need who are struggling to survive in these hard days! The Red Hoodie and sport pants are a gift from my talented friend @borazemani 🎈 Bluzat Sportive qe kemi hedhur ne prodhim me Class By AV, do te shiten online ne www.shopclassav.com me cmin mesatar 26 Euro ( duke nisur nga neser). Te ardhurat nga shitja e bluzave qe do te kene dicitura te ndryshme do te shkojne ne ndihme te familjeve ne nevoje! Produkti do te jete gati per shitje duke nisur nga neser! Dergesat i bejme ne te gjithe boten, ndersa ne Tirane jua sjellim tek dera e shtepise! Sfidojme Coronen dhe vishemi “fashion” per jeten dhe lirine! Kompleti sportiv i tutave eshte nderkohe nje ide fantastike e @borazemani e cila ka nisur prodhimin e veshjeve sportive BZzzzzzz! @bzzz.company Vizitoni profilin e Bores dhe merrni info per dergesat! Une i propozova sot qe ti shesim tek www.shopclassav.com! Bejme dergesa ne te gjithe Boten!

A post shared by ALKETA VEJSIU (@alketavejsiu) on

(k.m./dosja.al)

Shto Koment