Showbiz

E mbajti të fshehtë për shumë kohë, ja se kush është i dashuri i Fjoralba Ponarit, njihuni me SPORTISTIN që i ka rrëmbyer zemrën moderatores

FOTO
Dosja.al ka zbuluar se kush është mashkulli që i ka rrëmbyer zemrën moderatores shqiptare.
Featured image of article: E mbajti të fshehtë për shumë kohë, ja se kush është i dashuri i Fjoralba Ponarit, njihuni me SPORTISTIN që i ka rrëmbyer zemrën moderatores I dashuri i Fjoralba Ponarit

TIRANE-Do të donte ta mbante të fshehtë dhe për pak kohë, mirëpo falë fotove që ka publikuar në rrjetet sociale, Fjoralba Ponari e kërkoi vetë!

Dosja.al ka zbuluar se kush është mashkulli që i ka rrëmbyer zemrën moderatores shqiptare. Ai quhet Françesko dhe është sportist xhudoje në ekipin ‘BJJ’ në Tiranë.

Fjoralba ka postuar dy foto me të dashurin e saj, gjithmonë është kujdesur që t’ja mbulojë fytyrën mirëpo ngjashmëria e madhe që shihet në pjesën e ballit na bën të mendojmë se ai është partneri i saj.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Fjoralba dhe Francesko ndiqen në Instagram, ky i fundit ka shumë pak ndjekës dhe asnjë foto.

I dashuri i Fjoralba Ponarit

Nuk dihet se ku janë njohur, apo sa kohë kanë së bashku, mirëpo nëse Fjoralba vendos ti tregojë këto detaje ne jemi gjithë sy e veshë!

(A.B)/Dosja.al

Shto Koment