Showbiz

E mbajti sekret! Genta Ismajli në pritje të ëmbël, këngëtarja dy muajshe shtatzënë

Genta është në lidhje prej kohësh me biznesmenin turk, Usta e mesa duket kanë vendosur që të sjellin në jetë frytin e dashurisë.
Featured image of article: E mbajti sekret! Genta Ismajli në pritje të ëmbël, këngëtarja dy muajshe shtatzënë Genta Ismajli dhe i dashuri i saj

TURQI-Genta Ismajli është në pritje të ëmbël dhe këtë lajm të bukur e ka mbajtur gjatë të fshehtë.

Është ‘Gazeta Express’ ajo që raporton se këngëtarja është në muajin e dytë të shtatzanisë.

Genta është në lidhje prej kohësh me biznesmenin turk, Usta e mesa duket kanë vendosur që të sjellin në jetë frytin e dashurisë.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Vitin e kaluar ajo mori propozimin për martesë nga partneri i saj i cili u kujdes që këngëtarja mos ta harronte asnjëherë atë ditë. Propozimi u bë në urën e Bofsorit dhe ccifti shijoi pamjen spektakolare nga fishekzjarret.

Fëmija im i parë ndoshta vjen vitin tjetër,”- është shprehur Genta Ismajli, pak kohë më parë në një intervistë duke na lënë të kuptojmë se shtatzania paska qënë e planifikuar.

(A.B)/Dosja.al

Shto Koment