Showbiz

“E lumtur që ndaj me ty…”, Eni Çobani i bën urimin e veçantë Ardit Gjebreas për ditëlindjen (FOTOT)

Eni ka shkruar se ndihet e lumtur që punon në një punë plot dedikim dhe mirësi, krah Arditit.
Featured image of article: “E lumtur që ndaj me ty…”, Eni Çobani i bën urimin e veçantë Ardit Gjebreas për ditëlindjen (FOTOT) Eni Çobani dhe Ardit Gjebrea

TIRANË– Ditën e djeshme, kantautori i njohur shqiptar, Ardit Gjebrea ka festuar ditëlindjen, nuk kanë munguar urimet nga familjarët, miqtë dhe kolegët e tij.

Mes  shumë urimesh nga personazhe të njohur të skenës shqiptare, ka rënë në sy edhe urimi që Eni Çobani i ka bërë Gjebreas për ditën e lindjes.

Ata janë kolegë prej vitesh që kanë punuar për emisionin “E Diela Shqiptare”, dhe raporti i mirë mes tyre vihet re nga postimet që të dy bëjnë herë pas here në rrjetet sociale.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Eni ka shkruar se ndihet e lumtur që punon në një punë plot dedikim dhe mirësi, krah Arditit.

Postimi i Eni Çobanit ne Instagram

“Miku im urimet e shumta për ty janë kuptimplotë dhe me bekimin e një zemre të madhe dhe dashurisë që jep për këdo që ke afër. Të uroj edhe 100 vite, jetofsh dhe gëzofsh jetën dhe familjen tënde. E lumtur që ndaj me ty orë të një pune plot dedikim dhe mirësi.”-  ka shkruar Eni.

A.C/Dosja.al

Shto Koment