Showbiz

E lidhur me reperin gjerman, Mozzik thûmbon Loredanën: Sa mirë kur njerëzit tregojnë fytyrën e vërtetë (Foto)

“Shumë mirë që njerëzit kanë me tregu fytyrën e vërtetë”.- një thûmb nga ana e Mozzikut ky që me siguri e ka pasur për Loredanën.
Featured image of article: E lidhur me reperin gjerman, Mozzik thûmbon Loredanën: Sa mirë kur njerëzit tregojnë fytyrën e vërtetë (Foto) Mozzik, Loredana Zeffi dhe Bonez MC

TIRANË- Ditët e fundit është përfolur nëpër mediat rozë se reperja e njohur shqiptare, Loredana Zefi është pas ndarjes nga i ati i vazjës së saj, Mozzikut duket se është lidhur me reperin e njohur gjerman.

Ndërkohë nuk  ka zgjatur shumë dhe ka ardhur edhe një reagimi nga ana e Mozzikut , i cili  komenton këtë ndryshim pa përmendur emra sigurisht.
“Shumë mirë që njerëzit kanë me tregu fytyrën e vërtetë”.- një thûmb nga ana e Mozzikut ky që me siguri e ka pasur për Loredanën.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Megjithatë mbetet për t’u parë sesa e vërtetë është kjo lidhje me mes reperit gjerman dhe Loredanës.

A.C/Dosja.al

Shto Koment