Showbiz

E lagur e me këmbët hapur buzë detit, aktorja e humorit provokon ndjekësit me fotot e nxehta

Aktorja Eliona Pitarka ka publikuar foto provokuese, e veshur me bikini dhe me një bluzë të bardhë sipër ka pozuar për aparatin. 
Featured image of article: E lagur e me këmbët hapur buzë detit, aktorja e humorit provokon ndjekësit me fotot e nxehta Eliona Pitarka

Aktorja Eliona Pitarka, e cila njihet për format e saj fizike ka postuar foto të reja buzë detit.

28-vjeçarja ka publikuar foto provokuese, e veshur me bikini dhe me një bluzë të bardhë sipër ka pozuar për aparatin.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Aktorja e “Dupleks”, e cila më parë ka qënë pjesë e “Zjarr Tv” njihet për fotot provokuese që publikon në rrjetet sociale.

(k.m/dosja.al)

Shto Koment