Showbiz

E kritikuan për puthjen në buzë me djalin e saj, Jonida Maliqi sherr me komentuesen: Është e qartë që nuk je nënë ndaj impresionohesh nga reagimet e tyre

Pas postimit me djalin nga një makinë në Dajt ku shihen duke u puthur në buzë, kritikat e komentuesve kanë qenë të shumta por këngëtarja u kap vetëm me njërën duke i shpjeguar.
Featured image of article: E kritikuan për puthjen në buzë me djalin e saj, Jonida Maliqi sherr me komentuesen: Është e qartë që nuk je nënë ndaj impresionohesh nga reagimet e tyre Jonida Maliqi

TIRANË– Këtë fundjavë, Jonida Maliqi, e ka kaluar në Dajt së bashku me djalin e saj, e cila postoi dhe një foto me të. Të dy shihen brenda një makinë duke u puthur në buzë.

Komentet në postimin e këngëtares kanë shpërthyer në kritika për këtë veprim të sajin.

Të puthësh fëmijën në buzë është kthyer në modë. Personalisht s’më duket e këndshme”- i ka komentuar një ndjekëse Jonidës.

Por, Jonida nuk ka nguruar për ti kthyer një përgjigje komentueses duke i’a mbyllur gojën.

Ç’lidhje ka moda me dashurinë nëse ti e ke problem është punë për ty. Edhe këtu pretendoni të keni akses? Merruni me gjëra më të rëndësishme në jetë se jeni dendur nga negativiteti që kërkoni domosdoshmërisht ta gjeni në çdo vend edhe atje ku nuk ju takon. Javë të mbarë!”- ka shkruar i Jonida.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Calm down jonid e dashur nje opinion personal ishte jo revoltim nga ana ime nuk përdora ton fyres apo “thumb” gjithsesi nje jav te mbar dhe per juve dhe pa negativitete përreth teje”- ka vazhduar më tej komentuesja

“Eshte e qarte qe nuk je nene ndaj impresionohesh nga reagimet e tyre se ndryshe do e kuptoje fare mire qe moda nuk eshte jeta.Suksese “- ka vazhduar më tej Jonida

“E para jam zonjushë e dyta .E dyta dhe unë nuk e pelqej puthjen ne buze me femijen . Por secili i mendon gjërat ndryshe dhe mëmesin ndryshe. Faleminderit”- ka shkruar komentuesja.

“Pse persekutim e quan ti kete 😂ahhh moj e dashur rri e qete se foto unaze ke ne profil dhe e ke privat kete te fundit maksimumi do behesh objekt portalesh dhe ndoshta ky ishte qellimi sikunder e tentojne shume anonimate si puna jote qe guxojne te krijojne situata te tilla per 5 min fame dhe pastaj askush nuk i kujton🤣
Paqe ne bote
”- ka përfunduar Jonida duke i mbyllur gojën komentueses.

(s.s/dosja.al)

Etiketa:

Shto Koment