Showbiz

Ndjekësi e krahason me një prostitutë, revoltohet Aulona Musta: M’i ka marrë klientët… (FOTO)

Aulona Musta ka marrë një ndër komentet më të pakëndshme në rrjete sociale, por si gjithmonë moderatorja ka kthyer përgjigjen që e ka lënë pa fjalë ndjekësin.
Featured image of article: Ndjekësi e krahason me një prostitutë, revoltohet Aulona Musta: M’i ka marrë klientët… (FOTO) Moderatorja, Aulona Musta.

TIRANË – Moderatorja, Aulona Musta kujdeset maksimalisht për fizikun e saj. Tashmë që erdhi edhe sezoni veror ajo ndan foto ku tregon trupin e saj plot muskuj e të tonifikuar. Por, në një foto ku ka pozuar buzë rruge një ndjekës i shkruan duke e krahasuar me një prostitutë.

“A po ndalen me makina me pyet per çmim?”- shkruan ndjekësi në Instagram.

Por, ky koment aspak i këndshëm dhe ofendues ka nxitur një përgjigje të merituar nga ana e moderatores.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

“Jo, se i ka marrë gjithë klientet femna jote!”- i përgjigjet Aulona Musta, duke i mbyllur gojën komentuesit.

Komentet në postimin e Aulona Mustës.

(R.L/Dosja.al)

Shto Koment