Aktualitet

E kishte marrë sinjalin por…! Gazetarja Mejdini: Adriatik Tresën tentuan të rrëmbenin disa kohë më parë, do ishte më e lehtë për ta vrarë!

Duke iu referuar rastit të Adriatik Tresës, i vrarë pak ditë më parë, gazetarja tha se më herët ndaj tij kishte patur një tentativë rrëmbimi.
Featured image of article: E kishte marrë sinjalin por…! Gazetarja Mejdini: Adriatik Tresën tentuan të rrëmbenin disa kohë më parë, do ishte më e lehtë për ta vrarë! Fatjona Mejdini

TIRANË- Gazetarja Fatjona Mejdini ka folur për lidhjet e krimit dhe aktivitetin e shqiptarëve në Ekuador. E ftuar në emisionin “Opinion”, duke iu referuar rastit të Adriatik Tresës, i vrarë pak ditë më parë, gazetarja tha se më herët ndaj tij kishte patur një tentativë rrëmbimi.

Më tej, ajo ka bërë me dije se Policia gjeti në banesën e tij mijëra euro dhe dollarë në “cash”.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

“Ka patur një tentativë rrëmbimi ndaj tij disa kohë më parë, se nëse dikush rrëmbehet është më e lehtë për ta vrarë. Pasi policia ka shkuar, ka gjetur 32 mijë dollarë në cash dhe 70 mijë euro,”– tha Mejdini.

(k.m/dosja.al)

Shto Koment