Politike

“E kishte konfirmuar”/ Edith Harxhi nuk i vjen në emision, Fevziu e justifikon: E kanë mbajtur mbështetësit në Lezhë

Vetë Fevziu tha se Harxhi e kishte konfirmuar prezencën e saj në emision, po që nuk ka mundur të shkojë për shkak se ndodhej në Lezhë.  
Featured image of article: “E kishte konfirmuar”/ Edith Harxhi nuk i vjen në emision, Fevziu e justifikon: E kanë mbajtur mbështetësit në Lezhë Blendi Fevziu

TIRANË- Kandidatja për Kryetare të Partisë Demokratike, Edit Harxhi nuk i ka shkuar në emision Blendi Fevziut mbrëmjen e sotme.

Vetë Fevziu tha se Harxhi e kishte konfirmuar prezencën e saj në emision, po që nuk ka mundur të shkojë për shkak se ndodhej në Lezhë.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

“Edit Harxhi pritet të vinte, e kishte konfirmuar, por mbështetësit e kanë mbajtur më shumë se sa duhet në Lezhë nga entuzgjazmi  dhe nuk ka arritur”, tha Fevziu.

(I.A/dosja.al)

Shto Koment