Showbiz

‘E kisha fiksim’, Anxhela Peristeri tregon “dashurinë” për këngëtarin e njohur: Autografin e parë ia mora unë

Këngëtarja Anxhela Peristeri është pyetur se cili ka qënë personazhi i estradës, të cilin ajo e ka sipatizuar kur ka qënë në moshën e adoleshencës.
Featured image of article: ‘E kisha fiksim’, Anxhela Peristeri tregon “dashurinë” për këngëtarin e njohur: Autografin e parë ia mora unë Shpat Kasapi dhe Anxhela Peristeri

TIRANË– Këngëtarja Anxhela Peristeri ishte e ftuar në emisionin “Shiko kush Luan” në natën speciale të Halloween.

Ajo është pyetur se cili ka qënë personazhi i estradës, të cilin ajo e ka sipatizuar kur ka qënë në moshën e adoleshencës.

Anxhela është shprehur me sinqeritet se ai ka qënë këngëtari Shpat Kasapit, të cilit edhe i kishte marrë autografin e parë.

BISEDA NË STUDIO:

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

PYETJA: Kush ka qënë fiksimi yt nga personat e famshëm?

ANXHELA PERISTERI: Fiksimi im i parë ka qënë Shpat Kasapi dhe autografin e parë në jetën e tij ia kam marrë unë.

(k.m./dosja.al)

Shto Koment