Showbiz

“E ke mbushur me urinë”/ Rudina Magjistari replicon me ndjekësin që i komenton pijen: Ik vizitohu nëse e ke me këtë ngjyrë…ose pi ujë

FOTO
Por ngjyra e pijes që po konsumon moderatorja ka tërhequr vëmendjen e ndjekësve dhe një prej tyre e ka komentuar se i ngjan urinës.
Featured image of article: “E ke mbushur me urinë”/ Rudina Magjistari replicon me ndjekësin që i komenton pijen: Ik vizitohu nëse e ke me këtë ngjyrë…ose pi ujë Rudina Magjistari dhe komenti

TIRANË– Moderatorja Rudina Magjistari ka nisur pushimet e saj. Përmes rrjeteve sociale, ajo ka publikuar një gotë ku shihet se po konsumon një pije.

“Ditë vere,”– shkruan Magjistari krah fotos.

Por ngjyra e pijes që po konsumon moderatorja ka tërhequr vëmendjen e ndjekësve dhe një prej tyre e ka komentuar se i ngjan urinës.

“Rudina më fal po foto nuk di të bësh…Kjo gota ngjan si e mbushur me urinë….pushimë të mbara gjithsesi,”- shkruan komentuesi.

Moderatorja ka mohuar kategorikisht që urina të ketë atë ngjyrë, madje e këshilloi ndjekësin që të bëjë një vizitë, nëse ai e ka urinën në atë ngjyrë.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

“Jo moj zemra, ka ngjyrë tjetër urina. Por nëse ti e ke në këtë bgjyrë shko vizitohu, ose të paktën pi më shpesh ujë. Ta them sinqerisht,”- përgjigjet Magjistari.

Komenti dhe replikat;

(f.m/dosja.al)

Shto Koment