Showbiz

‘E kam tatuazh në zemër’, Kejsi e vendosur për divorcin me Stresin: Do të marri malli…(FOTO+VIDEO)

Së fundmi dyshja janë shumë të përfolur  në mediat rozë, pikërisht për raportin e tyre si ish-partnerë.
Featured image of article: ‘E kam tatuazh në zemër’, Kejsi e vendosur për divorcin me Stresin: Do të marri malli…(FOTO+VIDEO) Kejsi dhe Stresi

TIRANË- Kejsi dhe Stresi të ndarë tashmë prej disa muajsh, vazhdojnë të bëjnë postime në rrjetet sociale duke i dërguar mesazhe të koduara njëri- tjetrit. Së fundmi dyshja janë shumë të përfolur  në mediat rozë, pikërisht për raportin e tyre si ish-partnerë.

Ndërkohë nisur nga një video që qarkulloi në mediat sociale, ku Stresi shfaqej duke  puthur në faqe  një tjetër vajzë brune mjaft  seksi, Kejsi  reagoi ashpër disa herë pas kësaj video, duke i quajtur prostituta të gjitha vajzat që flejnë me burra të martuar, kjo duke qenë se këngëtari ka deklaruar se në letra është akoma i martuar me Kejsin.

Ndërkohë në një tjetër postim në Instastory, Kejsi vazhdon  të bëjë reagime për videon e publikuar teksa është edhe e ndarë nga Stresi. Në videon e fundit ajo ka publikuar një këngë të Kidës, ku dëgjohet fraza: Do të marri malli.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Pra me këto postime Kejsi tregon se akoma vazhdon t’ia shpjegojë Stresit  se çdo gjë ka marrë fund, edhe pse këngëtari nëpër intervista ka deklaruar se nuk i dihet, ndoshta ka edhe rikthim.

Ndërsa Stresi mbrëmjen e djeshme ka bërë një deklaratë të fortë për ish-të fejuarën e tij, duke thënë se e ka tatuazh në zemër, teksa ka  qenë i ftuar  në emisionin ‘Shiko Kush LUAN’.

A.C/Dosja.al

Shto Koment