Showbiz

“E kam motër, një nga njerëzit më të rrallë”, surpriza e vajzës së Vera Grabockës për Alketa Vejsiun në Paris

Alketa Vejsiu është surprizuar nga Paris nga vajza e Vera Grabockës.
Featured image of article: “E kam motër, një nga njerëzit më të rrallë”, surpriza e vajzës së Vera Grabockës për Alketa Vejsiun në Paris Alketa Vesjiu dhe vajza e Vera Grabockës, Linda

Francë- Vajza e Vera Grabockës, Linda ka surprizuar së fundmi moderatoren Alketa Vejsiu në kryqytetin francez, Parisin. Ajo thekson se Linda është motra e saj.

“Takim dhe feste surprize me motren qe do te doja te kisha dhe kam; vajzen me te bukur ne Paris dje, nje nga njerezit me te rralle qe kam njohur ne jete, mamin e dy cunave te papare, dhe gruaja e nje burri qe e adhuron, dhe patjeter dhurata me e mire e jetes qe Vera dhe Timo meritonin”, shprehet Vejsiu në Instagram.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al
Alketa Vesjiu dhe vajza e Vera Grabockës

Të dyja shfaqen të veshura shik në rrugët e Parisit. ku nuk mungon buzëqeshja në fytyrat e tyre.

J.V/Dosja.al

Shto Koment