Virale

“E ka vozitur Jonida Vokshi”/ Qytetari habit me ofertën për shitjen e makinës, fotoja bën xhiron në rrjet

FOTO
Qytetari ka shkruar se makinën më herët e ka përdorur edhe Jonida Vokshi.
Featured image of article: “E ka vozitur Jonida Vokshi”/ Qytetari habit me ofertën për shitjen e makinës, fotoja bën xhiron në rrjet Jonida Vokshi dhe makina

TIRANE- Një foto, në të cilën shfaqet një makinë në shitje, tashmë është bërë virale në rrjet. Pronari i i mjetit, në xhamin e makinës, përveç se ka vënë çmimin e mjetit dhe numrin e tij të telefonit, ka shkuar edhe një detaj që i ka ‘habitur ‘ të gjithë.

Foto e makinës

“E ka vozitur Jonida Vokshi“, shkruan pronari, me qëllimin që mjeti t’i shitet sa më shpejt. Tashmë fotoja po bën xhiron në rrjet dhe qytetarit s’do i ‘kenë munguar’ edhe telefonatat nga qytetarët, të cilët duan të blenë makinë.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

J.V/Dosja.al 

 

Shto Koment