Politike

E ka mbajtur të fshehtë për kaq kohë! ‘Flutura’ që fsheh Emiriana Sako nga Rama, kryebashkiakia e Durrësit ‘rebele’ në shpirt

FOTO
Siç edhe duket nga pamjet e mëposhtme, Sako ka vendosur që në këmbë të gdhendë përjetësisht një flutur, simbol që duhet të ketë një kuptim për të.
Featured image of article: E ka mbajtur të fshehtë për kaq kohë! ‘Flutura’ që fsheh Emiriana Sako nga Rama, kryebashkiakia e Durrësit ‘rebele’ në shpirt Emiriana Sako

DURRËS– Kryebashkiakja e Durrësit, Emiriana Sako duket se mban një “sekret”! Ajo ka një tatuazh në anë të shputës së këmbës. Siç edhe duket nga pamjet e mëposhtme, Sako ka vendosur që në këmbë të gdhendë përjetësisht një flutur, simbol që duhet të ketë një kuptim për të.

Por për shkak të profesionit, ka zgjedhur një vend jo shumë të dukshëm, për të mos e mbajtur të ekspozuar gjithë kohës.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Në takimet e punës ka zgjedhur që të mbajë veshur taka dhe ‘këpucë’ që t’ja mbulojnë “rebelimin”, por në disa raste nuk ia ka dalë mbanë që ta mbajë të fshehtë. Edhe pse gjatë inspektimeve me kryeministrin Edi Rama, ia ka dalë mbanë që të mos e ekspozojë.

Sako dhe kryeministri Edi Rama

(k.m.dosja.al)

Shto Koment