Politike

Kandidatë në zgjedhjet e qershorit, lirohen nga detyra prefekti i Shkodrës dhe Elbasanit (Emrat)

Siç është thënë edhe më herët, Llatja do të kandidojë me siglën e PS për Bashkinë e Elbasanit dhe po kështu edhe Pjetri do të kandidojë për Bashkinë e Shkodrës. 
Featured image of article: Kandidatë në zgjedhjet e qershorit, lirohen nga detyra prefekti i Shkodrës dhe Elbasanit (Emrat) Gledian Llatja dhe Valdrin Pjetri

TIRANË– Kryeministri Rama ka liruar nga detyra prefektët e Elbasanit dhe Shkodrës. 

Bëhet fjalë për Prefektin e Elbasanit Gledian Llatja dhe atë të Shkodrës Valdrin Pjetri.

Siç është thënë edhe më herët, Llatja do të kandidojë me siglën e PS për Bashkinë e Elbasanit dhe po kështu edhe Pjetri do të kandidojë për Bashkinë e Shkodrës.

(a.m/dosja.al)

Shto Koment