Aktualitet

Aksident i trefishtë në aksin Lezhë-Shkoder

Aksident i trefishte ne aksin Lezhe-Shkoder
Featured image of article: Aksident i trefishtë në aksin Lezhë-Shkoder Foto ilustruese

LEZHË-Një aksident i trefishtë automobilistik ka ndodhur në superstradën Lezhë-Shkodër tek kryqëzimi i fshatit Kakarriq. Në këtë kryqëzim u përplasën automjetet me drejtues  B.P., E.N.,dhe Z.C.

Për pasojë, të lënduar kanë mbetur drejtuesi me iniciale B.P. dhe tre pasagjerët që ai kishte në automjet. Të katër të dëmtuarit ndodhen në spitalin Rajonal Lezhë duke marrë kujdes shëndetësor. Kurse drejtuesit e dy mjeteve të tjera E.N.,dhe Z.B.,janë shoqëruar në Komisariatin e Policisë Lezhë, për veprime të mëtejshme.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

(e.k/dosja.al)

Shto Koment