Showbiz

E fton të bëjnë bashkë një set pornografik, Oriola Marashi i ‘mbyll’ gojën ndjekësit

Oriola Marashi i ka kthyer përgjigjen ‘pikante’ ndjekësit, duke e lënë pa fjalë!
Featured image of article: E fton të bëjnë bashkë një set pornografik, Oriola Marashi i ‘mbyll’ gojën ndjekësit Oriola Marashi, modele.

TIRANË– Njihet për hiret e saj të lakmuara dhe për setet e fotove të nxehta që realizon herë pas here, por edhe ndjekësit nuk i rezistojnë, aq sa bëjnë edhe komente të shthurura. Megjithatë modelja, që tashmë sfilon për markën ndërkombëtare “Guess”, kur e meritojnë, ja kthen një përgjigje.

“Oriola kur do e nxjerrim atë sextape që kemi bashk?”– i shkruan ndjekësi.

Por, përgjigja e Oriolës nuk lë vend më për replika…

“Kur ti të mësosh që seksi mund të zgjasi edhe më shumë se 10 sekonda”, – i është përgjigjur modelja.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Oriola Marashi vjen gjithmonë provokuese me setet e saj, por kur komentet janë të ekzagjeruara, modelja nuk bën tolerime.

Komentet në postimin e Oriola Marashit.

(R.L/Dosja.al)

 

Shto Koment