Showbiz

E fshiu! Gigi Hadid poston padashje video me të bijën, fytyra e të voglës Khai po bën xhiron e rrjetit

FOTO
Gjithsesi, fansat e Hadid janë treguar mjaft të shpejtë dhe kanë nxituar të bëjnë foto nga videoja. Në këtë mënyrë, fotot e të voglës po bëjnë xhiron e rrjetit.
Featured image of article: E fshiu! Gigi Hadid poston padashje video me të bijën, fytyra e të voglës Khai po bën xhiron e rrjetit Gigi Hadid dhe Khai

TIRANË– Modelja Gigi Hadid, padashje ka publikuar një video në rrjetet sociale ku duket fytyra e vajzës së saj, Khai. Për herë të parë, gjashtë muaj pas lindjes së saj, publiku u njoh me fytyrën e vajzës së modeles, pork jo e fundit e fshiu me shpejtësi.

Gjithsesi, fansat e Hadid janë treguar mjaft të shpejtë dhe kanë nxituar të bëjnë foto nga videoja. Në këtë mënyrë, fotot e të voglës po bëjnë xhiron e rrjetit.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al
Gigi Hadid dhe Khai

Khai lindi gjashtë muaj më parë dhe modelja Gigi Hadid është treguar mjaft diskrete me privatësinë e të bijës. Me siguri pop ret momentin e duhur.

(f.m/dosja.al)

Etiketa:

Shto Koment