Aktualitet

E frikshme në Vlorë! Motori godet një makinë dhe merr flakë, shpëtojnë mrekullisht drejtuesit (Video)

Mësohet se gjithçka ndodhi në rrugën Transballaknike. Motori po udhëtonte me një shpejtësi të lartë në momentin që u përplas me automjetin.

VLORË– Një ngjarje e frikshme ka ndodhur në Vlorë teksa një motor është përplasur me një automjet dhe më pas ka shpërthyer në flakë. 

Mësohet se gjithçka ndodhi në rrugën Transballaknike. Motori po udhëtonte me një shpejtësi të lartë në momentin që u përplas me automjetin.

Fatmirësisht, dy drejtuesit, i makinës dhe i motorit kanë shpëtuar mrekullisht por janë dërguar për kontroll mjekësor. 

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Ndërkohë në vendngjarje kanë mbërritur forcat policore dhe po hetojnë për shkqaqet e këtij aksidenti. 

(f.m/dosja.al)

Shto Koment