Showbiz

‘E doja në dush, por…”/ Ardit Gjebrea interviston në shtrat Jonida Maliqin, ndjekësit mërziten me moderatorin: E lyer dhe e krehur zgjohet kjo?

Ka qenë moderatori, i cili e ka ndar këtë lajm paraprakisht me publikun me anë të një postimi në Instagram, ku këngëtarja ndodhet në kreva, e sapo zgjuar nga gjumi, siç ka paralajmëruar dhe Gjebrea intervista do të niste duke filluar nga momentin i zgjimit.
Featured image of article: ‘E doja në dush, por…”/ Ardit Gjebrea interviston në shtrat Jonida Maliqin, ndjekësit mërziten me moderatorin: E lyer dhe e krehur zgjohet kjo? Jonida Maliqi dhe ARDIT Gjebrea

TIRANË– Moderatori i njohur Ardit Gjebrea ka intervistuar në emisionin E Diela Shqiptare, në rubrikën “Tani mund të këndosh” këngëtaren Jonida Maliqi. Ka qenë moderatori, i cili e ka ndarë këtë lajm paraprakisht me publikun me anë të një postimi në Instagram, ku këngëtarja ndodhet në krevat, e sapo zgjuar nga gjumi, siç ka paralajmëruar dhe Gjebrea, intervista do të niste duke filluar nga momenti i zgjimit.

Intervista fillon nga zgjimi ne mëngjes @jonidamaliqi
Sot në 18.15 #tanimundtëkëndosh me një Jonida ndryshe.
@edielashqiptare,”-ka shkruar ai.

Ndërkohë, kjo foto ka shkaktuar dhe reagimin e fansave, të cilët kanë vënë në dyshim pamjen e Jonidës, e cila shfaqet me tualet.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

“E lyer dhe e krehur ka fjetur kjo,”-shkruan njëri prej komentuesve.

(k.a/dosja.al)

Shto Koment