Sport

Partnerja e Lautaro Martinez tremb jo pak tifozët e Interit: Do të më pëlqente të jetoja në Spanjë

Agustina Gandolfo, partnerja e sulmuesit argjentinas, e di mirë këtë dhe, duke iu përgjigjur një pyetjeje nga një prej ndjekësve të tij, ajo shmangu çdo keqkuptim të çdo lloji. 
Featured image of article: Partnerja e Lautaro Martinez tremb jo pak tifozët e Interit: Do të më pëlqente të jetoja në Spanjë Martinez me te dashurën

ITALI- Nuk është mister që një nga synimet e Barcelonës është Lautaro Martinez.  Kjo është arsyeja pse çdo çelës, qoftë edhe social, mund t’i trembë tifozët e Interit.

Postimi i të dashurës së Martinez

Agustina Gandolfo, partnerja e sulmuesit argjentinas, e di mirë këtë dhe, duke iu përgjigjur një pyetjeje nga një prej ndjekësve të tij, ajo shmangu çdo keqkuptim të çdo lloji. 

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

“Ku do të dëshironit të jetoni?”, Pyet një përdorues. “Spanja ose Shtetet e Bashkuara”, ishte përgjigja e Agustina. Një përgjigje e tillë sigurisht mund të tremb tifozët e Interit, andaj drejtuesit duhet të marrin masa të bllokojnë një nga xhevahirët e skuadrës.

(E.Ç. Dosja.al)

Shto Koment