Sport

Partnerja e futbollistit Ocampos mahnit ndjekësit në Instagram, kësaj here e ka tepruar pakëz…

29-vjeçarja është partnerja e futbollistit Lucas Ocampos, i cili aktualisht luan te Sevilla. Bukuroshja është shumë aktive në rrjetet sociale
Featured image of article: Partnerja e futbollistit Ocampos mahnit ndjekësit në Instagram, kësaj here e ka tepruar pakëz… E dashura e Ocampos-it

Majooh Berbeito është një ndër femrat më joshëse në botë. 29-vjeçarja është partnerja e futbollistit Lucas Ocampos, i cili aktualisht luan te Sevilla. Bukuroshja është shumë aktive në rrjetet sociale.

Nuk është se i vëmë faj, sepse me format e saj ajo poston foto, me të cilat i lë shumë pak vend imagjinatës. Së fundmi ajo e ka tepruar pakëz, duke treguar të pasmet e saj.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Bëhet fjalë për foto në pishinë, në shtëpi dhe në pozicione nga më provokueset.Berbeito i ka çmendur të gjithë fansat e saj në Instagram, aty ku ndiqet nga më shumë se 100 mijë vetë.

M.P. / Dosja.al

Shto Koment